American Youth Soccer Organization Providing world class youth soccer programs that enrich children's lives.

Region 21 Hawthorne, Ca.

Picture Schedule




2016 PICTURE DAY SCHEDULE
SUNDAY, SEPTEMBER 18TH AT DANA SCHOOL
Please arrive 15 minutes BEFORE your scheduled time!
Any questions, please contact Laura Heredia
email: LauraHeredia@sbcglobal.net or cell: 310-261-6393
         
DIVISION  TIME TEAM
BU19 8:00 AM Team #1 Jose Nunez
BU19 8:00 AM Team #2 Jesus Lopez
GU19 8:00 AM
GU10 8:00 AM Team # 1 - Wilson Cruz
GU10 8:00 AM Team # 2 - Brian Urban
GU10 8:00 AM Team # 3 - David Hernandez
GU10 8:15 AM Team # 4 - Oscar Lizarraga
GU10 8:15 AM Team # 5 - Karim Drissi
GU10 8:15 AM Team # 6 - Bo Garcia
GU10 8:15 AM Team # 7 - Patricia Sanchez
GU10 8:15 AM Team # 8 - Jim Ingram
GU10 8:15 AM Team # 9 - Alfonso Morales
GU12 8:30 AM Team # 4 - Ben Borth
GU16 8:30 AM
GU16 8:30 AM
BU16 8:30 AM
BU16 8:30 AM
BU10 8:30 AM Team # 1 - Erick Breneman
BU10 8:45 AM Team # 2 - Chevy Medrano
BU10 8:45 AM Team # 3 - George LaVerde
BU10 8:45 AM Team # 4 - David Watkins
BU10 8:45 AM Team # 5 - Pablo Montalvo
BU10 8:45 AM Team # 6 - Francisco Cortez
BU10 8:45 AM Team # 7 - Marco Duran
BU10 9:00 AM Team # 8 - Jose Ake
BU10 9:00 AM Team # 9 - Elias Zenaye
BU10 9:00 AM Team # 10 - Alex Guerrero
BU10 9:00 AM Team # 11 - David Garcia
BU10 9:00 AM Team # 12 - Cindy Barker
BU10 9:00 AM Team # 13 - Jose Tobar
BU10 9:15 AM Team # 14 - Marvin Henriquez
BU10 9:15 AM Team # 15 - Jaso Aro
BU10 9:15 AM Team # 16 - Robert Gongora
BU10 9:15 AM Team # 17 - Mike Blois
BU10 9:15 AM Team # 18 - Debora Pal
GU6 9:15 AM Team # 1 - Jaclyn Amaya
GU6 9:30 AM Team # 2 - Julie Razo
GU6 9:30 AM Team # 3 - Jesus Castelan
GU6 9:30 AM Team # 4 - Brandon Zamora
GU6 9:30 AM Team # 5 - Lisa Meidl
GU6 9:30 AM Team # 6 - Yvette Torres
BU5 9:30 AM Team # 1 - Harold Davis
BU5 9:45 AM Team # 2 - Jason Rios
BU5 9:45 AM Team # 3 - Maria Navarro
BU5 9:45 AM Team # 4 - Carlos Vielman
BU5 9:45 AM Team # 5 - Cody Romero
BU5 9:45 AM Team # 6 - Martin Saavedra
GU5 9:45 AM Team # 1 - Ester Bacerra
GU5 10:00 AM Team # 2 - Tim Devine
GU5 10:00 AM Team # 3 - Jorge Castellanos
GU5 10:00 AM Team # 4 - Rick Weiland
GU5 10:00 AM Team # 5 - Mayneth Castillo
GU5 10:00 AM Team # 6 - Omar Gonzalez
BU6 10:00 AM Team # 1 - Steven Cardenas
BU6 10:15 AM Team # 2 - Lorenzo Acosta
BU6 10:15 AM Team # 3 - Eduardo Herrera
BU6 10:15 AM Team # 4 - Nathan Griffin
BU6 10:15 AM Team # 5 - Carlos Pacheco
BU6 10:15 AM Team # 6 - Max Porter
BU6 10:15 AM Team # 7 - Francisco Malespin
BU6 10:30 AM Team # 8 - Daren Flam
BU6 10:30 AM Team # 9 - Holley Zalinka
BU6 10:30 AM Team # 10 - Etna Cisneros
BU6 10:30 AM Team # 11 - Joe Rodriguez
BU6 10:30 AM Team # 12 - Donald Davis
BU6 10:30 AM Team # 13 - Miguel Salcido
BU6 10:45 AM Team # 14 - John Franco
BU6 10:45 AM Team # 15 - Rick Weiland
BU6 10:45 AM Team # 16 - Melissa Villa
BU6 10:45 AM Team # 17 - David Hernandez
BU6 10:45 AM Team # 18 - Jesus Franco
BU6 10:45 AM Team # 19 - Sione Faaloto
BU6 11:00 AM Team # 20 - Oscar Salgado
GU8 11:00 AM Team # 1 - Ally Devine
GU8 11:00 AM Team # 2 - David Hernandez
GU8 11:00 AM Team # 3 - Mario Olvera
GU8 11:00 AM Team # 4 - Saul Castillo
GU8 11:00 AM Team # 5 - Robert Alvarez
GU8 11:15 AM Team # 6 - Mario Arrivillaga
GU8 11:15 AM Team # 7 - Omar Contreras
GU8 11:15 AM Team # 8 - Angel Lopez
GU8 11:15 AM Team # 9 - Shane Gordon
GU8 11:15 AM Team # 10 - Christian Vieyra
GU8 11:15 AM Team # 11 - Lorenzo Acosta
GU8 11:30 AM Team # 12 - Todd Gonser
BU8 11:30 AM Team # 1 - Mario Roman
BU8 11:30 AM Team # 2 - Fernando Montes
BU8 11:30 AM Team # 3 - Johnny
BU8 11:30 AM Team # 4 - John Rodriguez
BU8 11:30 AM Team # 5 - Ramon Pulido
BU8 11:45 AM Team # 6 - George Avalos
BU8 11:45 AM Team # 7 - John Franco
BU8 11:45 AM Team # 8 - Joshua Isslas
BU8 11:45 AM Team # 9 - Harold Davis
BU8 11:45 AM Team # 10 - Alex Guerrero
BU8 11:45 AM Team # 11 - Marlo Miranda
BU8 12:00 PM Team # 12 - LeeJay Orquiola
BU8 12:00 PM Team # 13 - Ismael Tavera
BU8 12:00 PM Team # 14 - Jorge Andrade
BU8 12:00 PM Team # 15 - Rosa Koretsky
BU8 12:00 PM Team # 16 - Julio Samayoa
BU8 12:00 PM Team # 17 - Mayra
BU8 12:15 PM Team # 18 - Jason Rios
BU8 12:15 PM Team # 19 - Nicole Penalosa
BU8 12:15 PM Team # 20 - Barbie Burkhead
BU8 12:15 PM Team # 21 - Luis Granados
BU8 12:15 PM Team # 22 - Jorge LaVerde
GU12 12:15 PM Team # 1 - Massimo Fuso
GU12 12:30 PM Team # 2 - Chris Kirk
GU12 12:30 PM Team # 3 - Francisco Cortez
GU10 12:30 PM Team # 10 - Rudy Heredia
GU12 12:30 PM Team # 5 - David Garcia
GU12 12:30 PM Team # 6 -
GU12 12:30 PM Team # 7 -
GU12 12:45 PM Team # 8 -
BU12 12:45 PM Team # 1 - Susie Hernandez
BU12 12:45 PM Team # 2 - Isaura Noriega
BU12 12:45 PM Team # 3 - Alex Iniguez
BU12 12:45 PM Team # 4 - George Hermosillo
BU12 12:45 PM Team # 5 - Hugo Rodriguez
BU12 1:00 PM Team # 6 - Daisy Gudino
BU12 1:00 PM Team # 7 - Alex Guerrero
BU12 1:00 PM Team # 8 - Raymond Venegas
BU12 1:00 PM Team # 9 - Alex Aguayo
BU12 1:00 PM Team # 10 - Luis Oliva
BU12 1:00 PM Team # 11 - Carlos Segura
BU12 1:15 PM Team # 12 - Victor Amezcua
GU14 1:15 PM Team # 1 - George Hermosillo
GU14 1:15 PM Team # 2 - Jose Nunez
GU14 1:15 PM Team # 3 - Raul Cordero
GU14 1:15 PM Team # 4 - Guillermo Beltran
GU14 1:15 PM Team # 5 - Daisy Gudino
GU14 1:30 PM Team # 6 - Mynor Perez
GU14 1:30 PM Team # 7 - Andres Centeno
BU14 1:30 PM Team # 1 - Gerry Donayre
BU14 1:30 PM Team # 2 - Victor Amezcua
BU14 1:30 PM Team # 3 - Jorge Velasquez
BU14 1:30 PM Team # 4 - Rene Vega
BU14 1:45 PM Team # 5 - Jorge Blanco
BU14 1:45 PM Team # 6 - Joe Mendoza
BU14 1:45 PM Team # 7 - Abel Somilleda
VIP 1:45 PM
 
 
 
 
 
 
 
 
 

National Partners

Contact Us

AYSO REGION 21 HAWTHORNE

P.O. Box 1838 
Hawthorne, California 90250

Copyright © 2017 Region 21  |  Terms Of Use |  Privacy Statement Login
Blue Sombrero